Spróbuj czegoś nowego na jesieńJest wiele rzeczy, których możesz spróbować tej jesieni, czy to nowe hobby, czy nowy sposób angażowania się w swoją społeczność. Zobacz, czy możesz znaleźć twórcze ujście, które sprawia Ci przyjemność, czy to będzie malowanie, ceramika, czy fotografia. Możesz też dołączyć do grupy, która podziela Twoje zainteresowania, np. klubu książki, drużyny sportowej, grupy wolontariuszy. Możesz poznać nowych ludzi, nauczyć się czegoś nowego i przeżyć przygodę, a wszystko to w tym samym czasie.

Nie pozwól aby lato odeszło!

Jesień to świetny czas na refleksję nad minionym sezonem. Czy udało Ci się zrobić wszystko, co chciałeś? Co się udało? Co się nie udało? Co chciałbyś zrobić inaczej? Czy wziąłeś wystarczająco dużo wolnego czasu? Czy wywierałeś na siebie zbyt dużą presję? Czy dobrze wyważyłeś swoje obowiązki? To są doskonałe pytania, które warto sobie zadać, gdy zbliża się jesień. Jeśli stwierdzisz, że wywierałeś na siebie zbyt dużą presję, postaraj się wprowadzić poprawki już teraz, aby w przyszłym sezonie nie być w takiej samej sytuacji.

  • Ważne jest, aby pamiętać, że wolno ci popełniać błędy!
  • Jeśli nie wygospodarowałeś dla siebie wystarczająco dużo czasu, stwórz plan, jak zrównoważyć to, co chcesz robić, z potrzebami dbania o siebie.

Pomimo nadejścia jesieni, wciąż jest czas, aby cieszyć się latem. Jeśli masz zaplanowane wakacje na plaży, warto zauważyć, że pogoda będzie prawdopodobnie cieplejsza niż zwykle ze względu na efekty El Niño. Oznacza to, że temperatury będą cieplejsze niż zwykle, zwłaszcza we wschodniej połowie Polski. Jeśli masz ulubioną aktywność na świeżym powietrzu, taką jak wędrówki, która nie jest zależna od pory roku, możesz kontynuować jej wykonywanie do jesieni. Możesz podziwiać jesienne kolory ze szlaku turystycznego, a rześkie jesienne powietrze sprawi, że twoja wędrówka będzie jeszcze bardziej ożywcza.

Jesień to świetny czas na wnioski!

Jesień to świetny czas na refleksję i odnowę. Jest to również świetny czas na aktywność na świeżym powietrzu i łączenie się z bliskimi. Pamiętaj: Nie odpuszczaj jeszcze lata. Jest jeszcze czas, aby cieszyć się ciepłą pogodą i wszystkimi jej zaletami. Możesz podziwiać jesienne kolory ze szlaku turystycznego, a rześkie jesienne powietrze sprawi, że Twoja wędrówka będzie jeszcze bardziej ożywcza. Możesz również korzystać z wielu zalet jesieni, takich jak mniejsza wilgotność, chłodniejsze temperatury i piękne krajobrazy.